Konstelace inividuální

Technika konstelací spočívá v sestavení "modelu" situace, kterou se snažíš pochopit.Můžeme tě provést osobně, ale i online.

Možná v sobě řešíš určité téma ať už se to týká zdraví, vztahů, práce, partnera, dětí...doslova čehokoliv....několik týdnů, měsíců, možná i let. A Konstelace ti to rozkryjí hned. Jak to probíhá?

Na začátku popíšeš situaci tak, abychom mohly rozklíčovat důležité osoby vázající se k této situaci. Do rolí se stavíme společně s Reni a proměňujeme dané lidi v daném tématu tak, abychom došly k podstatě věci. Rozklíčovaly ji a postoupily v tématu dál.

Vše je jednodušší, než se může na první pohled zdát. Ty nemusíš mít žádné zkušenosti, o vše se postaráme a ty vše sleduješ:-).

Od chvíle, kdy převezmeme roli dané osoby naciťujeme její energii a vše se dává do pohybu. Pozorováním, dotazováním dostáváš řadu informací, které ti pomohou spatřit situaci v její podstatě. Lépe ji tak rozklíčuješ a poté může dojít k posunu, k řešení.

Začíná proces, jehož hojivý účinek pociťuješ nejen ty, ale všichni, kterých se to týká. Často bývá spojen s rodem, minulými životy.

Jedna konstelace může trvat i hodinu, vše záleží na hloubce daného tématu.