Klára a individuální konstelace

13.02.2024

Obrátila se na mě Klára, maminka dospívající dcery Báry. Bára slyší hlas, který k ní promlouvá a zvažuje proměnu z ženy na muže. Nevěděla kdo je, co se to vše děje a proč. 

Jelikož bydlí daleko, domluvily jsme se na individuální online konstelaci, kterou jsme ji s Reni postavily. Příčina se zjistila v pěti letech, když Bára chodila do školky. Poté vztahy v rámci rodiny a i rodu. 

A jak to celé holky vnímaly? 

Ahoj Leni,Bára zírala, jak jste se trefily . Hlavně s problémem v 5 letech a s tím vztahem ke mně. Nechápala, jak jsi mohla vědět všechna ta slova, která mi říká, ale bylo to fakt slovo od slova . Jen si ještě nedovede představit to s tím mužem, že by jím být nechtěla... že by si třeba koupila něco ženského . Tak snad se to ještě usadí .Jo a strašně se jí líbilo, jak jí sebevědomí říkalo, že je krásná bytost a Bára (ty - poznámka: v roli Báry jsem byla já) odpověděla "já vím".Poslední dobou to opravdu často používá.Ještě teď když to píšu a vzpomenu si na tu konstelaci, tak se usmívam jak pako.Zima už mi není, ale ty dva dny fakt zimnice.Děkuji, jsem ti za všechno vděčná.Jsi poklad .