Terapii Duše lze udělat při osobním setkání, ale i na dálku. Můžeš tak bydlet kdekoliv.

Pokud si chceš raději pustit video :-):  https://youtu.be/4BjNCm1MHQI


Pracuji na úrovni Duše, podvědomí. Představ si to jako stav těsně před spánkem. Ty si vše pamatuješ.

Jak to celé probíhá? Ve chvíli, kdy přijdeš, lehneš si a spojím tě s tvým podvědomím - Duší. Podíváme se skrze minulé životy, ale i ten současný na dané téma, které tě trápí. Podíváme se na prapříčinu. Může se to týkat:  práce, partnerství, těhotenství, rodinných vztahů, zdravotní stránky..

Jaký je rozdíl mezi Regresní terapií a Terapií Duše? Obrovský. Klasická regrese je postavena na opětovném znovuprožívání traumatu a emocí. Terapie Duše je jemná a hluboká, provede tě rychle mnoha časy a jde hluboko k prapříčinám. Jemně léčí a uzdravuje dávná nastavení jako jsou různé programy, pouta, sliby, prokletí a naprogramování. Doslova Duši osvobozuje. Pochopíš tak, proč máme ve svém životě konkrétní osoby, co ti situace ukazuje. Odprostíš se od minulosti, od vazeb, které tě stahují dolů a nedokážeš z jakýchsi pro tebe nepochopitelných důvodů odejít. 

Vše je zhruba na 90minut. Dochází k pochopení, očištění všeho co má už odejít.

Je vhodná pro každého kromě malých dětí /za tvé dítě můžeš terapii podstoupit ty - napojíme se na jeho Duši/, těhotných, závislých, a těch, co užívají psychofarmaka.

Uzdravení probíhá na všech úrovních včetně naší DNA.

Kontakt