Terapii Duše lze udělat při osobním setkání, ale i na dálku. Můžeš tak bydlet kdekoliv.

Pokud se ti nechce číst, jukni na video :-) https://youtu.be/I4F78gCtX4U

Pracuji na úrovni Duše, podvědomí. Představ si to jako stav těsně před spánkem. Jakmile ale skončíme, ty si vše pamatuješ.

Je to mimořádně účinná, hlubinná technika, která tě osvobozuje od trápení - jakéhokoliv /ať už se to týká práce, partnerství, těhotenství, rodinné vztahy, zdravotní stránka/ , které často sahá velmi hluboko do minulosti a dávných časů. 

Jaký je rozdíl mezi Regresní terapií a Terapií Duše? Obrovský. Klasická regrese je postavena na opětovném znovuprožívání traumatu a emocí. Terapie Duše je jemná a hluboká, provede tě rychle mnoha časy a jde hluboko k prapříčinám. Jemně léčí a uzdravuje dávná nastavení jako jsou různé programy, pouta, sliby, prokletí a naprogramování. Doslova Duši osvobozuje. Pochopíš tak, proč máme ve svém životě konkrétní osoby, toxické vztahy a situace. Odprostíš se od minulosti, od vazeb, které tě stahují dolů a nedokážeš z jakýchsi pro tebe nepochopitelných důvodů odejít. 

Na začátku si popovídáme, řekneš mi na co se chceš podívat. Poté si lehneš a pak už se mnou necháš vést. Pokud nemáš vizualizaci, informace ti budou přicházet skrz myšlenku nebo nějaký symbol. Takže no stress :-). Někdy se to řeší v současném životě, ale často je třeba se podívat na životy minulé. Vše je zhruba na 90minut. Dochází k pochopení, očištění všeho, co je čas nechat jít.

Je vhodná pro každého kromě malých dětí /za tvé dítě můžeš terapii podstoupit ty - napojíme se na jeho Duši/, těhotných, závislých, a těch, co užívají psychofarmaka.

Uzdravení probíhá na všech úrovních včetně naší DNA.