Poraď mi, prosím

Pojďme si popovídat, ať zjistíme, co je za daným tématem, které tě trápí. Přes krátkou konstelaci se na tebe napojím a vše doladíme. Poté pro tebe vybereme ty nejvhodnější esence, po kterých tvé tělo a mysl opět nabude zdravé síly a dostaneš se do pohody. Postupně z tvého těla bude vše odcházet.

Přehled Bachovek: Druhy Bachových esencí

Co obsahuje lahvička? originální esence Dr. Edward Bach, kojenecká voda, alkohol 40 % (je ho jen trocha na konzervaci, pokud alkohol nechceš, stačí mi napsat).

Trvanlivost lahvičky je: 3 měsíce v případě přidání alkoholu. Bez alkoholu pak 6týdnů a je třeba je mít v lednici.

Užíváš je: 4 x denně 4 kapky (lahvička je na 1 měsíc užívání). Poprvé hned po probuzení, poslední před usnutím a zbylé dvě kdykoliv během dne (lahvička je na 1 měsíc užívání). Pokud jsi časově vytížený/á, můžeš si dát 8kapek ráno a 8večer. Rozestup mezi jednotlivými dávkami je však minim. 30-60min..

Jídlo na esence nemá žádný vliv. Můžeš je aplikovat přímo do úst /pozor, ať se kapátkem nedotkneš úst/ nebo i na lžičku, do nápoje - poté pij v pravidelných intervalech. Dětem je vhodné nakapat esence do pití nebo jídla (do tekutých potravin), miminkům do kojenecké lahve nebo na lžičku. 

Co se děje při užívání a po: Bachovky v tobě postupně vše čistí a ty tak zjišťuješ, že jsi např. klidnější, reaguješ na situaci jinak než dřív, více se směješ..všímáš si postupných a pomalých změn. Někdo se cítí "jinak" už druhý den, u někoho je proces delší. Když doužíváš první lahvičku, cítíš vnitřní úlevu, je ti lépe. Někdy ti jedna lahvička stačí, jindy je potřeba dát další, případně ji poupravit. Každý jsme jiný a každý to vstřebává jinak. Záleží také na hloubce daného tématu. Přeci jen, pokud v sobě něco držíme roky, jeden měsíc užívání esencí nevyléčí vše. Pokud však se začínáš k životu stavět jinak nebo to podpoříš jakoukoliv jinou technikou, vše se pro tebe násobí.

Cena: 800Kč + Zásilkovna

Kontakt